Чемпіонат України
Змагання на 2017 рік
1 Чумацький шлях
05..07.05
2 Умань
09..11.06
3 Буковина
08..10.09
4 Трембіта
07..08.10
5
Херсонське ралі
відмінено

Чемпіонат України з ралі 2010 року

Дата Назва ралі Місце проведення Організатор
15-16.05.2010 "Буковина 2010"
Чернівці АК "Буковина"
04-05.06.2010 "Чумацький шлях"
Херсон АК "Херсон"
26-27.06.2010  "Маріуполь"
Маріуполь "АвтоСпортМаріуполь"
24-25.07.2010  "Галіція"
Львів Галицький АК
14-15.08.2010
"Александров-ралі"
Київ "Автомотоклуб "Орли"
11-12.09.2010  "ПРАЙМ Ялта ралі"
Ялта "Червоненко рейсинг"


Результати змагань Чемпіонату

"Буковина 2010" Список доп.
Результати
Архів он-лайн
"Чумацький шлях" Список доп.
Результати
Архів он-лайн
"Маріуполь" Список доп.
Результати
Архів он-лайн
"Галіція" Список доп.
Результати
Архів он-лайн
"Александров-ралі" Список доп.
Результати
Архів он-лайн
"ПРАЙМ Ялта ралі" Список доп.
Результати
Архів он-лайн


Результати Чемпіонату України 2010 року

Скачати результати Чемпіонату України


Місце Водій Залік
Сума
Результати на етапах

Абсолют (перші водії)







1 Салюк Олександр
615
615
150
сх
150
150
120
45
2 Горбань Валерій
585
585
90
150
120
сх
150
75
3
Шаповалов Юрій
430
430
120
сх
90
120
75
25
4
Кочмар Юрій
363
363
75
120
3
75
90
сх
5
Фельдман Олександр
330
330
сх
75
30
90
45
90
6
Кузьменко Антон
245
245
20
90
75
60
сх
сх
7
Петренко Володимир
180
180
-
-
-
сх
60
120
8
Чаповський Ігор
150
150
-
0/23
-
-
сх
150
9
Соболєв Микола
150
150
сх
60
60
сх
30
-
10
Пушкар Віталій
123
123
60
сх
8
25
сх
30
11
Трутнєв Вадим
104
104
-
14
-
30
-
60
12
Кікірєшко Олексій
85
85
30
10
45
-
сх
-
13
Чмих Микола
75
75
25
25
сх
17
сх
8
14
Роткевич Дмитро
65
65
сх
сх
20
20
20
5
15
Кравченко Тарас
54
54
зн
0/24
1
45
8
0/22
16
Яковенко Юрій
52
52
-
45
4
3
сх
сх
17
Фаюк Сергій
51
51
14
17
14
-
6
сх
18
Кадученко Ярослав
48
48
17
0/29
сх
8
17
6
19
Тушканова Інеса
45
45
45
-
-
-
-
-
20
Зізак Андрій
41
41
-
12
17
12
сх
-
21
Яцюк Олексій
40
40
-
20
-
-
зн
20
22
Печеник Володимир
33
33
8
сх
сх
сх
25
сх
23
Чекан Сергій
31
31
-
-
-
-
14
17
24
Никитюк Микола
30
30
-
30
-
-
сх
-
25
Кондратенко Волод.
26
26
12
0/31
0/21
14
сх
0/28
26
Бєсєдін Станіслав
26
26
2
5
5
4
10
-
27
Бєн'ямінов Дмитро
25
25
-
-
25
-
-
-
28
Гонтовий Павло
20
20
6
сх
2
сх
12
0/26
29
Волошин Володимир
18
18
-
8
10
-
-
0/33
30
Лукомський Сергій
17
17
зн
сх
12
5
сх
сх
31
Скок Сергій
15
15
-
4
-
6
5
-
32
Шевель Даніїл
14
14
-
-
-
-
-
14
33
Панов Олексій
14
14
1
3
-
-
-
10
34
Черкасов Олег
12
12
-
-
сх
-
-
12
35
Остапченко Іван
10
10
-
0/28
-
10
сх
сх
36
Небесний Андрій
10
10
10
сх
-
сх
-
-
37
Коробєйніков Сергій
6
6
-
-
6
-
-
-
38
Тодос'єв Сергій
6
6
-
6
-
-
-
-
39
Ніколаєнко Дмитро
5
5
5
сх
-
-
-
сх
40
Донськой Олександр
4
4
-
-
-
-
-
4
41
Козін Роман
4
4
-
0/25
-
-
4
сх
42
Мельник Андрій
4
4
4
сх
-
-
-
-
43
Шабунін Ігор
3
3
-
-
-
-
-
3
44
Жук Костянтин
3
3
3
-
-
-
-
-
45
Перець Сергій
2
2
-
-
-
-
-
2
46
Салюк Максим
2
2
-
2
-
-
зн
0/21
47
Стародуб Іван
2
2
-
-
-
2
-
-
48
Серов Руслан
1
1
-
-
-
-
-
1
49
Наконечна Маріанна
1
1
-
-
-
1
-
-
50
Маньківський Ол-др
1
1
0/22
1
-
-
сх
-
51
Креденцер Андрій
0/21
0/21
0/21
сх
-
0/21
сх
сх
52
Малов Павло
0/21
0/21
-
0/21
-
-
-
-
53
Бахтєєв Олег
0/22
0/22
-
0/22
0/22
-
-
0/31
54
Рогочий Олександр
0/23
0/23
-
сх
0/23
-
-
0/23
55
Топор Руслан
0/24
0/24
-
-
-
-
-
0/24
56
Бондарев Денис
0/24
0/24
-
-
0/24
-
сх
-
57
Журавльов Ігор
0/25
0/25
-
-
-
-
-
0/25
58
Кобзєв Олександр
0/26
0/26
-
0/26
сх
-
сх
0/30
59
Соустова Аліна
0/27
0/27
-
-
-
-
-
0/27
60
Соустова Лада
0/27
0/27
-
0/27
-
-
-
-
61
Матягін Микола
0/29
0/29
-
сх
-
-
-
0/29
62
Медведченко Ол-др
0/30
0/30
-
0/30
-
-
сх
сх
63
Панченко Олександр
0/32
0/32
-
-
-
-
-
0/32
-
Анісімов Михайло
-
-
сх
сх сх -
сх сх
-
Базилевич Ростислав
-
-
-
-
-
сх -
-
-
Бушуєв Юрій
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Гальвес Олександр
-
-
-
сх -
-
сх -
-
Ганджа Борис
-
-
-
-
-
-
зн
-
-
Давиденко Олексій
-
-
-
-
сх -
-
-
-
Єрохін Вадим
-
-
сх -
-
сх сх -
-
Ільницький Микола
-
-
-
- -
сх -
-
-
Кобзєв Олексій
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Колесников Владислав
-
-
-
-
сх -
-
-
-
Кучер Руслан
-
-
сх -
-
-
-
-
-
Лісовенко Генадій
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Луценко Іван
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Магеровський Олег
-
-
-
-
-
сх -
-
-
Мазур Степан
-
-
сх -
-
-
-
-
-
Петрейко Ігор
-
-
-
-
-
сх -
-
-
Пінчук В'ячеслав
-
-
-
зн
-
-
-
-
-
Рощенко Володимир
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Тамразов Олексій
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Тананевич Дмитро
-
-
сх сх сх -
-
сх
-
Форощук Андрій
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Хомяк Сергій
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Яновський Олексій
-
-
-
-
-
-
-
сх



Абсолют (другі водії)







1 Леонов Євген
585
585
90
150
120
сх
150
75
2 Черепін Павло
465
465
-
сх
150
150
120
45
3
Коваль Сергій
363
363
75
120
3
75
90
сх
4
Несвіт Кирило
355
355
120
сх
90
120
-
25
5
Горбік Олександр
330
330
сх
75
30
90
45
90
6
Герман Іван
270
270
150
-
45
-
75
сх
7
Щербаков Володимир
190
190
25
90
75
-
-
сх
8
Яровенко Дмитро
180
180
-
-
-
сх
60
120
9
Ніколаєв Андрій
150
150
-
0/23
-
-
сх
150
10
Кравцова Тетяна
150
150
сх
60
60
сх
30
-
11
Мішин Іван
123
123
60
сх
8
25
сх
30
12
Данилишин Іван
104
104
-
14
-
30
-
60
13
Вільчинський Ол-др
80
80
30
25
сх
17
сх
8
14
Макаров Олексій
65
65
сх
сх
20
20
20
5
15
Бережний Дмитро
60
60
-
-
-
60
сх
-
16
Леонова Олена
55
55
45
10
-
-
сх
-
17
Кузьмінов Юрій
54
54
зн.
0/24
1
45
8
0/22
18
Артьомов Віктор
54
54
17
17
14
-
6
сх
19
Пищик Дмитро
51
51
20
0/29
сх
8
17
6
20
Березенський Дмитро
45
45
-
45
-
-
-
-
21
Сторчак Ігор
41
41
-
12
17
12
-
-
22
Аксьонов Денис
40
40
-
20
-
-
зн
20
23
Донской Борис
35
35
10
сх
сх
сх
25
-
24
Білоус Олександр
31
31
-
-
-
-
14
17
25
Трубін Сергій
30
30
-
30
-
-
сх
-
26
Дейнеко Дмитро
28
28
14
0/31
0/21
14
сх
0/28
27
Донський Олександр
27
27
3
5
5
4
10
-
28
Снісаренко Кирило
25
25
-
-
25
-
-
-
29
Мигачов Вячеслав
22
22
8
сх
2
сх
12
-
30
Деревицький Вадим
18
18
-
8
10
-
-
-
31
Чижик Ігор
17
17
зн
сх
12
5
сх
сх
32
Якушев Олександр
15
15
2
3
-
-
-
10
33
Холодний Андрій
14
14
-
-
-
-
-
14
34
Д'ячук Андрій
12
12
-
-
сх
-
-
12
35
Мартинюк Максим
12
12
12
сх
-
сх
-
-
36
Гущін Віктор
10
10
-
-
-
10
сх
сх
37
Селіхов Сергій
10
10
-
4
-
6
-
-
38
Кононов Павло
7
7
-
-
4
3
сх
сх
39
Мунтян Сергій
6
6
-
-
6
-
-
-
40
Пуріс Михайло
6
6
-
6
-
-
-
-
41
Панасенко Юрій
6
6
6
сх
-
-
-
сх
42
Жельніо Роман
5
5
-
-
-
-
5
-
43
Марцінковський Роман
5
5
5
-
-
-
-
-
44
Бєсєдін Станіслав
4
4
-
-
-
-
-
4
45
Вансович Сергій
4
4
-
0/25
-
-
4
сх
46
Попович Олексій
4
4
4
-
-
-
-
-
47
Бистрий Сергій
3
3
-
-
-
-
-
3
48
Вишневецький Павло
2
2
-
-
-
-
-
2
49
Шевченко Андрій
2
2
-
2
-
-
зн
0/21
50
Лесько Роман
2
2
-
-
-
2
-
-
51
Жовтоног Валерій
1
1
-
-
-
-
-
1
52
Гнаткевич Ростислав
1
1
-
-
-
1
-
-
53
Івко Анатолій
1
1
-
1
-
-
-
-
54
Римчук Володимир
1
1
1
сх
-
-
сх
сх
55
Хорольський Андрій
0/21
0/21
-
-
-
0/21
-
-
56
Хорольський Артем
0/21
0/21
-
0/21
-
-
-
-
57
Закшецький Вадим
0/21
0/21
0/21
-
-
-
-
-
58
Соколов Аркадій
0/22
0/22
-
0/22
0/22
-
-
0/31
59
Рогочий Ол-др (мол.)
0/23
0/23
-
сх
0/23
-
-
0/23
60
Федоренко Дмитро
0/24
0/24
сх
сх
сх
-
-
0/24
61
Загоскін Олександр
0/24
0/24
-
-
0/24
-
сх
-
62
Журавльова Віра
0/25
0/25
-
-
-
-
-
0/25
63
Варварюк Костянтин
0/26
0/26
-
-
-
-
-
0/26
64
Кобзєв Олексій
0/26
0/26
-
0/26 - -
- -
65
Соустова Лада
0/27
0/27
-
-
-
- -
0/27
66
Соустова Аліна
0/27
0/27
-
0/27
-
-
-
-
67
Опанасюк Олександр
0/28
0/28
-
0/28 -
-
- -
68
Мелашенко Євген
0/29
0/29
-
-
-
-
-
0/29
69
Симакович Павло
0/30
0/30
-
-
сх -
сх
0/30
70
Святокум Василь
0/30
0/30
- 0/30
-
- - -
71
Ратушний Микола
0/32
0/32
-
- -
- -
0/32
72
Олісаєв Ігор
0/33
0/33
-
-
-
-
-
0/33
-
Анісімова Катерина
-
-
-
-
- -
-
сх
-
Бахман Владислав
-
-
- -
-
-
-
сх
-
Бєліков Максим
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Білоусов Володимир
-
-
-
-
-
-
сх
-
-
Вакал Сергій
-
-
-
-
сх
- -
-
-
Дерій Віктор
-
-
- -
-
-
-
сх
-
Жилін Артем
-
-
-
сх
-
- сх
-
-
Зізак Іван
-
-
-
-
-
-
сх
-
-
Ільницький Микола
-
-
сх
-
-
-
-
-
-
Кабалін Микита
-
-
-
-
сх
-
-
-
-
Казначєєва Надія
-
-
сх сх - -
сх
-
-
Козак Любомир
-
-
-
-
-
нс
-
-
-
Корся Володимир
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Легедза Андрій
-
-
-
-
-
сх
-
-
-
Лесько Тарас
-
-
-
-
- нс
-
-
-
Медведченко Лоліта
-
-
- -
-
-
сх
-
-
Медведченко Ол-др -
-
-
-
-
сх
-
-
-
Мишкевич Ян
-
-
-
сх
-
-
-
-
-
Ніколаєнко Олександр
-
-
-
сх
-
- -
-
-
Одинець Сергій
-
-
- -
-
-
-
сх
-
Патраков Андрій
-
-
-
-
-
- зн
-
-
Рибак Володимир
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Рощенко Андрій
-
-
сх
-
-
-
сх
-
-
Стенчук Тарас
-
-
-
-
-
сх
-
-
-
Стойчев Вячеслав
-
-
сх сх сх -
-
-
-
Суляєв Сергій
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Таранусіч Едуард
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Халтуріна Ірина
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Янковський Андрій
-
-
-
-
-
-
-
сх



Клас N4 (перші водії)







1 Салюк Олександр
420
420
100
сх
100
100
80
40
2 Горбань Валерій
390
390
60
100
80
сх
100
50
3
Шаповалов Юрій
290
290
80
сх
60
80
50
20
4
Кочмар Юрій
240
240
50
80
0/10
50
60
сх
5
Фельдман Олександр
220
220
сх
50
20
60
30
60
6
Кузьменко Антон
160
160
10
60
50
40
сх
сх
7
Петренко Володимир
120
120
-
-
-
сх
40
80
8
Чаповський Ігор
110
110
-
10
-
-
сх
100
9
Пушкар Віталій
110
110
40
сх
10
30
сх
30
10
Соболєв Микола 100
100
сх
40
40
сх
20
-
11
Кікірєшко Олексій 70
70
20
20
30
-
сх
-
12
Яковенко Юрій 50
50
-
30
0/9
20
сх
сх
13
Тушканова Інеса
30
30
30
-
-
-
-
-
14
Перець Сергій
10
10
-
-
-
-
-
10
15
Печеник Володимир
10
10
-
-
-
-
10
-
-
Мазур Степан
-
-
сх
-
-
-
-
-
-
Тамразов Олексій
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Ганджа Борис
-
-
-
-
-
-
зн
-



Клас N4 (другі водії)







1 Леонов Євген
390
390
60
100
80
сх
100
50
2 Черепін Павло
320
320
-
сх
100
100
80
40
3
Несвіт Кирило
240
240
80
сх
60
80
-
20
4
Коваль Сергій
240
240
50
80
0/10
50
60
сх
5
Горбік Олександр
220
220
сх
50
20
60
30
60
6
Герман Іван
180
180
100
-
30
-
50
сх
7
Щербаков Володимир
130
130
20
60
50
-
-
-
8
Яровенко Дмитро
120
120
-
-
-
сх
40
80
9
Ніколаєв Андрій
110
110
-
10
-
-
сх
100
10
Мішин Іван
110
110
40
сх
10
30
сх
30
11
Кравцова Тетяна
100
100
сх
40
40
сх
20
-
12
Леонова Олена
50
50
30
20
-
-
сх
-
13
Бережний Дмитро
40
40
-
-
-
40
сх
-
14
Березенський Дмитро
30
30
-
30
-
-
-
-
15
Кононов Пало
20
20
-
-
0/9
20
сх
сх
16
Вишневецький Павло
10
10
-
-
-
-
-
10
17
Донской Борис
10
10
-
-
-
-
10
-
-
Ільницький Микола
-
-
сх
-
-
-
-
-
-
Патраков Андрій
-
-
-
-
-
-
зн
-



Клас А7 (перші водії)







1 Фаюк Сергій
340
340
100
100
80
-
60
сх
2 Роткевич Дмитро
330
330
сх
сх
100
80
100
50
3
Трутнєв Вадим
280
280
-
80
-
100
-
100
4
Кондратенко Волод.
260
260
80
40
50
60
сх
30
5
Чекан Сергій
160
160
-
-
-
-
80
80
6
Панов Олексій
160
160
40
60
-
-
-
60
7
Бахтєєв Олег
110
110
-
50
40
-
-
20
8
Лукомський Сергій
110
110
зн
сх
60
50
сх
сх
9
Печеник Володимир
60
60
60
сх
сх
сх
-
сх
10
Жук Костянтин
50
50
50
-
-
-
-
-
11
Серов Руслан
40
40
-
-
-
-
-
40
-
Єрохін Вадим
-
-
-
-
-
сх
сх
-
-
Тананевич Дмитро
-
-
сх
сх
сх
-
-
сх
-
Яновський Олексій
-
-
-
-
-
-
-
сх



Клас А7 (другі водії)







1 Артьомов Віктор
340
340
100
100
80
-
60
сх
2 Макаров Олексій
330
330
сх
сх
100
80
100
50
3
Данилишин Іван
280
280
-
80
-
100
-
100
4
Дейнеко Дмитро
260
260
80
40
50
60
сх
30
5
Білоус Олександр
160
160
-
-
-
-
80
80
6
Якушев Олександр
160
160
40
60
-
-
-
60
7
Соколов Аркадій
110
110
-
50
40
-
-
20
8
Чижик Ігор
110
110
зн
сх
60
50
сх
сх
9
Донской Борис
60
60
60
сх
сх
сх
-
-
10
Попович Олексій
50
50
50
-
-
-
-
-
11
Жовтоног Валерій
40
40
-
-
-
-
-
40
-
Корся Володимир
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Медведченко Ол-др
-
-
-
-
-
сх
-
-
-
Рощенко Андрій
-
-
-
-
-
-
сх
-
-
Федоренко Дмитро
-
-
сх
сх
сх
-
-
-
-
Щербаков Володимир
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Янковський Андрій
-
-
-
-
-
-
-
сх



Клас У12 (перші водії)







1 Кравченко Тарас
360
360
зн
50
50
100
100
60
2 Волошин Володимир
210
210
-
80
80
-
-
50
3
Салюк Максим
140
140
-
60
-
-
зн
80
4
Шевель Даніїл
100
100
-
-
-
-
-
100
5
Бен'ямінов Дмитро
100
100
-
-
100
-
-
-
6
Никитюк Микола
100
100
-
100
-
-
сх
-
7
Ніколаєнко Дмитро
100
100
100
-
-
-
-
-
8
Наконечна Маріанна
80
80
-
-
-
80
-
-
9
Креденцер Андрій
80
80
80
-
-
-
-
-
10
Коробейніков Сергій
60
60
-
-
60
-
-
-
11
Маньківський Олександр
60
60
60
-
-
-
сх
-
-
Базилевич Ростислав
-
-
-
-
-
нс
-
-
-
Гальвес Олександр
-
-
-
-
-
-
сх
-
-
Ільницький Микола
-
-
-
-
-
сх
-
-
-
Колесников Владислав
-
-
-
-
сх
-
-
-
-
Кучер Руслан
-
-
сх
-
-
-
-
-
-
Лісовенко Генадій
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Луценко Іван
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Магеровський Олег
-
-
-
-
-
сх
-
-
-
Медведченко Ол-др
-
-
-
-
-
-
сх
-
-
Мельник Андрій
-
-
-
сх
-
-
-
-
-
Хомяк Сергій
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Яцюк Олексій
-
-
-
-
-
-
зн
-



Клас У12 (другі водії)







1 Кузьмінов Юрій
360
360
зн
50
50
100
100
60
2 Деревицький Вадим
160
160
-
80
80
-
-
-
3
Шевченко Андрій
140
140
-
60
-
-
зн
80
4
Холодний Андрій
100
100
-
-
-
-
-
100
5
Снісаренко Кирило
100
100
-
-
100
-
-
-
6
Трубін Сергій
100
100
-
100
-
-
сх
-
7
Панасенко Юрій
100
100
100
-
-
-
-
-
8
Гнаткевич Ростислав
80
80
-
-
-
80
-
-
9
Римчук Володимир
80
80
80
-
-
-
-
-
10
Мунтян Сергій
60
60
-
-
60
-
-
-
11
Закшецький Вадим
60
60
60
-
-
-
сх
-
12
Олісаєв Ігор
50
50
-
-
-
-
-
50
-
Аксьонов Денис
-
-
-
-
-
-
зн
-
-
Білоусов Володимир
-
-
-
-
-
-
сх
-
-
Вакал Сергій
-
-
-
-
сх
-
-
-
-
Дерій Віктор
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Жилін Артем
-
-
-
-
-
-
сх
-
-
Казначєєва Надія
-
-
сх
-
-
-
-
-
-
Козак Любомир
-
-
-
-
-
нс
-
-
-
Легедза Андрій
-
-
-
-
-
сх
-
-
-
Медведченко Лоліта
-
-
-
-
-
-
сх
-
-
Ніколаєнко Олександр
-
-
-
сх
-
-
-
-
-
Рибак Володимир
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Стенчук Тарас
-
-
-
-
-
сх
-
-
-
Таранусіч Едуард
-
-
-
-
-
-
-
сх



Клас У10 (перші водії)







1 Чмих Микола
380
380
100
100
сх
100
сх
80
2 Кадученко Ярослав
310
310
80
20
сх
50
100
60
3
Зізак Андрій
260
260
-
80
100
80
сх
-
4
Скок Сергій
180
180
-
60
-
40
80
-
5
Рогочий Олександр
120
120
-
сх
80
-
-
40
6
Черкасов Олег
100
100
-
-
сх
-
-
100
7
Козін Роман
100
100
-
40
-
-
60
сх
8
Остапченко Іван
90
90
-
30
-
60
сх
сх
9
Небесний Андрій
60
60
60
-
-
сх
-
-
10
Шабунін Ігор
50
50
-
-
-
-
-
50
11
Малов Павло
50
50
-
50
-
-
-
-
12
Гонтовий Павло
50
50
50
-
-
-
-
-
13
Мельник Андрій
40
40
40
-
-
-
-
-
14
Бєсєдін Станіслав
30
30
30
-
-
-
-
-
-
Анісімов Михайло
-
-
сх
сх
сх
-
сх
сх
-
Бушуєв Юрій
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Єрохін Вадим
-
-
сх
-
-
-
-
-
-
Кобзєв Олексій
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Креденцер Андрій
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Форощук Андрій
-
-
-
-
-
-
-
сх



Клас У10 (другі водії)







1 Вільчинський Ол-др
380
380
100
100
сх
100
сх
80
2 Пищик Дмитро
310
310
80
20
сх
50
100
60
3
Сторчак Ігор
260
260
-
80
100
80
-
-
4
Рогочий Ол-др (мол.)
120
120
-
сх
80
-
-
40
5
Д'ячук Андрій
100
100
-
-
сх
-
-
100
6
Вансович Сергій
100
100
-
40
-
-
60
сх
7
Селіхов Сергій
100
100
-
60
-
40
-
-
8
Жельніо Роман
80
80
-
-
-
-
80
-
9
Гущін Віктор
60
60
-
-
-
60
сх
сх
10
Мартинюк Максим
60
60
60
-
-
сх
-
-
11
Бистрий Сергій
50
50
-
-
-
-
-
50
12
Хорольский Артем
50
50
-
50
-
-
-
-
13
Мигачов Вячеслав
50
50
50
-
-
-
-
-
14
Марцінковський Роман
40
30
40
-
-
-
-
-
15
Опанасюк Олександр
30
30
-
30
-
-
-
-
16
Донський Олександр
30
30
30
-
-
-
-
-
-
Анісімова Катерина
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Бахман Владислав
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Бєліков Максим
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Зізак Іван
-
-
-
-
-
-
сх
-
-
Казначєєва Надія
-
-
-
-
-
-
сх
-
-
Римчук Володимир
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Рощенко Андрій
-
-
сх
-
-
-
-
-
-
Стойчев Вячеслав
-
-
сх
сх
сх
-
-
-
-
Халтуріна Ірина
-
-
-
-
-
-
-
сх



Клас У9 (перші водії)







1 Бєсєдін Станіслав
380
380
-
100
100
100
80
-
2 Гонтовой Павло
240
240
-
сх
80
сх
100
60
3
Кобзєв Олександр
120
120
-
80
сх
-
сх
40
4
Донський Олександр
100
100
-
-
-
-
-
100
5
Журавльов Ігор
80
80
-
-
-
-
-
80
6
Стародуб Іван
80
80
-
-
-
80
-
-
7
Креденцер Андрій
60
60
-
сх
-
60
сх
-
8
Бондарєв Денис
60
60
-
-
60
-
сх
-
9
Соустова Лада
60
60
-
60
-
-
-
-
10
Соустова Аліна
50
50
-
-
-
-
-
50
-
Давиденко Олексій
-
-
-
-
сх
-
-
-
-
Небесний Андрій
-
-
-
сх
-
-
-
-
-
Петрейко Ігор
-
-
-
-
-
нс
-
-



Клас У9 (другі водії)







1 Донський Олександр
380
380
-
100
100
100
80
-
2 Мигячов Вячеслав
180
180
-
сх
80
сх
100
-
3
Бєсєдін Станіслав
100
100
-
-
-
-
-
100
4
Журавльова Віра
80
80
-
-
-
-
-
80
5
Лесько Роман
80
80
-
-
-
80
-
-
6
Кобзєв Олексій
80
80
-
80
-
-
-
-
7
Варварюк Костянтин
60
60
-
-
-
-
-
60
8
Хорольский Андрій
60
60
-
-
-
60
-
-
9
Загоскін Олександр
60
60
-
-
60
-
сх
-
10
Соустова Аліна
60
60
-
60
-
-
-
-
11
Соустова Лада
50
50
-
-
-
-
-
50
12
Симакович Павло
40
40
-
-
сх
-
сх
40
-
Кабалін Микита
-
-
-
-
сх
-
-
-
-
Лесько Тарас
-
-
-
-
-
нс
-
-
-
Мартинюк Максим
-
-
-
сх
-
-
-
-
-
Римчук Володимир
-
-
-
сх
-
-
сх
-



Командний залік







1 Mentos Ascania Racing
1072
208
152
234
130
234
114
2 ХАДО-Моторспорт
976
135,4
206
166
204,2
82
182
3
KOSA Racing
766
162,4
90
100,2
171,8
101,6
140
4
Sana plus Rally Team
478,8
52
0
116,8
119
104
87
5
Elita Sport
91
0
65
26
-
-
-
6
SkodaMotorsport.ua
51,2
51,2
-
-
-
-
-


Чемпіонат України по ралі у класах N3, N2, N1, А6, У11 серед перших та других водіїв не відбувся (проведено менше 4-х змагань)



Клас У11 (перші водії)







- Яцюк Олексій
-
200
-
100
-
-
-
100
- Топор Руслан
-
80
-
-
-
-
-
80
-
Тодос'єв Сергій
-
80
-
80
-
-
-
-
-
Матягін Микола
-
60
-
сх
-
-
-
60
-
Маньківський Олександр
-
60
-
60
-
-
-
-
-
Панченко Олександр
-
50
-
-
-
-
-
50
-
Медведченко Ол-др
-
50
-
50
-
-
-
-
-
Гальвес Олександр
-
-
-
сх
-
-
-
-
-
Ніколаєнко Дмитро
-
-
-
сх
-
-
-
сх
-
Пінчук Вячеслав
-
-
-
зн
-
-
-
-
-
Рощенко Володимир
-
-
-
-
-
-
-
сх



Клас У11 (другі водії)







- Аксьонов Денис
-
200
-
100
-
-
-
100
- Федоренко Дмитро
-
80
-
-
-
-
-
80
-
Пуріс Михайло -
80
-
80
-
-
-
-
-
Мелашенко Євген
-
60
-
-
-
-
-
60
-
Івко Анатолій
-
60
-
60
-
-
-
-
-
Ратушний Микола
-
50
-
-
-
-
-
50
-
Святокум Василь
-
50
-
50
-
-
-
-
-
Жилін Артем
-
-
-
сх
-
-
-
-
-
Казначєєва Надія
-
-
-
сх
-
-
-
-
-
Мишкевич Ян
-
-
-
зн
-
-
-
-
-
Одинець Сергій
-
-
-
-
-
-
-
сх
-
Панасенко Юрій
-
-
-
сх
-
-
-
сх
-
Суляєв Сергій
-
-
-
-
-
-
-
сх


 
Кубок FAU з ралі
Змагання на 2017 рік
1 Чумацький шлях
05..07.05
2 Умань
09..11.06
3 Буковина
08..10.09
4 ХАДО DRC
16..17.09
5
Трембіта
07..08.10
6
Херсонське ралі
відмінено

Кубок Карпат
Змагання на 2017 рік
1 Зимові вершини
04..05.02
2
Львівський Стандарт
22..23.07
3
Ворота України
13..14.10
4
Галіція
15..16.10