Чемпіонат України
Змагання на 2017 рік
1 Чумацький шлях
05..07.05
2 Умань
09..11.06
3 Буковина
08..10.09
4 Трембіта
07..08.10
5
Київ
21..22.10

Кубок України з ралі 2010 року

Дата Назва ралі Місце проведення Організатор
24-25.04.2010 "Славутич"
Черкаси "Черкаський Ралі Клуб"
10-11.07.2010
"Львівський Стандарт"
Львівська обл.
Галицький АК
31.07-01.08.2010 "Київська Русь"
Київська обл.
ГО "Автомотоклуб Орли"
09-10.10.2010* "Ралі Херсонського автоклубу"
Херсон АК "Херсон"
19-21.11.2010 "Алушта"
Алушта ПП "Черномор-плюс"

* - ралі відмінено в зв'язку з форс-мажорними погодними умовами


Результати змагань Кубку

"Славутич" Список доп.
Результати
Архів он-лайн
"Львівський Стандарт" Список доп.
Результати
Архів он-лайн
"Київська Русь" Список доп.
Результати
Архів он-лайн
"Ралі Херсонського автоклубу"*


"Алушта" Список доп.
Результати
Архів он-лайн


Результати Кубку України

Скачати результати Кубку України


Місце Водій
Сума Результати на етапах

Абсолют (перші водії)




Фінал
1 Горбань Валерій
570
-
150
120
300
2 Кравченко Тарас
405
90
-
75
240
3 Яковенко Юрій
225
-
45
сх
180
4
Петренко Володимир 210
сх
120
90
сх
5 Чмих Микола
175
25
-
30
120
6 Салюк Олександр
167
-
17
150
-
7
Луценко Іван
150
-
-
-
150
8 Кузьменко Антон
150
-
90
60
-
9 Фельдман Олександр
150
150
-
-
сх
10 Роткевич Дмитро
120
60
60
-
-
11 Чаповський Ігор 120
120
-
-
-
12 Никитюк Микола
110
30
-
20
60
13 Бєсєдін Станіслав
95
5
-
-
90
14 Тананевич Дмитро 85
45
-
-
40
15 Трутнєв Вадим
75
-
75
-
-
16 Пушкар Віталій
75
75
-
-
-
17 Бушуєв Юрій
50
-
-
-
50
18 Печеник Володимир
45
сх
-
45
-
19 Остапченко Іван
42
12
30
сх
-
20 Соустова Лада
34
-
-
-
34
21 Лукомський Сергій
34
17
-
17
-
22 Матягін Микола
28
-
-
-
28
23 Зізак Андрій 25
сх
-
25
сх
24
Петрейко Ігор
25
-
25
-
-
25 Форощук Андрій
24
-
-
-
24
26 Євич Сергій
20
-
-
-
20
27 Серветник Михайло
20
-
20
-
-
28 Ільницький Микола
20
20
сх
-
-
29 Малов Павло
18
10
-
8
сх
30 Копилець Павло 16
сх
-
-
16
31 Чекан Сергій 14
-
-
14
-
32 Стародуб Іван
14
-
14
-
-
33 Скок Сергій
14
14
-
-
-
34 Лисаченко Олександр 12
сх
-
-
12
35 Єрохін Вадим
12
-
-
12
-
36 Наконечна Маріанна
12
-
12
-
-
37 Мешковський Андрій
10
-
-
-
10
38
Гальвес Олександр
10
-
-
10
-
39 Козін Роман
10
4
-
6
-
40 Журавльов Ігор
8
-
-
-
8
41
Гуров Олег
8
8
-
-
-
42 Черкасов Олег
6
-
-
-
6
43 Кадученко Ярослав
6
6
-
-
-
44 Преображенський Ол-др
5
-
-
5
-
45 Кобзєв Олексій
4
-
-
-
4
46 Салюк Максим
4
-
-
4
-
47 Кобзєв Олександр
3
3
-
-
-
48 Івко Анатолій
2
2
-
-
-
- Анісімов Михайло
0
сх
-
сх
-
- Грабовецький Ол-др
0
сх
сх
-
-
- Касим Юрій
0
-
-
-
сх
- Кондратенко Володимир
0
-
-
сх
-
- Коробєйніков Сергій
0
-
-
-
сх
- Кочмар Юрій
0
-
сх
-
-
- Креденцер Андрій
0
сх
-
-
-
- Медведченко Олександр
0
-
-
сх
-
- Мельник Андрій
0
сх
-
-
-
- Ніколаєнко Дмитро
0
сх
-
-
-
- Романенко Іван
0
сх
-
-
-
- Трутнєв Сергій
0
-
сх
-
-
- Шаповалов Назарій
0
сх
-
-
-








Абсолют (другі водії)




Фінал
1 Леонов Євген
570
-
150
120
300
2 Горбік Олександр
390
150
-
-
240
3 Донской Борис 225
сх
-
45
180
4
Яровенко Дмитро 210
сх
120
90
сх
5 Вільчинський Олександр 175
25
-
30
120
6 Черепін Павло 167
-
17
150
-
7
Кузьмінов Юрій 165
90
-
75
-
8 Дерій Віктор
150
-
-
-
150
9 Бережний Дмитро 150
-
90
60
-
10 Мішин Іван 135
75
60
-
-
11 Ніколаєв Андрій 120
120
-
-
-
12 Трубін Сергій
110
30
-
20
60
13 Коцегубова Ольга
90
-
-
-
90
14 Данилишин Іван 75
-
75
-
-
15 Макаров Олексій 60
60
-
-
-
16 Халтуріна Ірина
50
-
-
-
50
17 Кононов Павло 45
-
45
сх
-
18 Федоренко Дмитро 45
45
-
-
-
19 Корся Володимир
40
-
-
-
40
20 Соустова Аліна
34
-
-
-
34
21 Чижик Ігор
34
17
-
17
-
22 Гущін Віктор 30
-
30
сх
-
23 Мелашенко Євген
28
-
-
-
28
24
Сторчак Ігор 25
сх
-
25
сх
25 Лесько Тарас 25
-
25
-
-
26 Корзун Антон
24
-
-
-
24
27 Тіщенко Андрій
20
-
-
-
20
28 Суховський Сергій 20
-
20
-
-
29 Хорольський Андрій 20
20
-
-
-
30 Хорольський Артем 18
10
-
8
сх
31 Борщенко Євген 16
сх
-
-
16
32 Білоус Олександр
14
-
-
14
-
33 Лесько Роман 14
-
14
-
-
34 Селіхов Сергій 14
14
-
-
-
35 Понєдєльнік Володимир
12
-
-
-
12
36 Рощенко Андрій 12
-
-
12
-
37 Гнаткевич Павло
12
-
12
-
-
38
Новінський Олександр
12
12
-
-
-
39 Забережний Сергій
10
-
-
-
10
40 Жилін Артем 10
-
-
10
-
41
Вансович Сергій 10
4
-
6
-
42 Журавльова Віра
8
-
-
-
8
43 Єремєєв Олександр 8
8
-
-
-
44 Д'ячук Андрій
6
-
-
-
6
45 Пищик Дмитро 6
6
-
-
-
46 Семенець Сергій 5
-
-
5
-
47 Донской Олександр 5
5
-
-
-
48 Бєліков Максим
4
-
-
-
4
49 Шевченко Андрій 4
-
-
4
-
50 Томах Ігор 3
3
-
-
-
51 Ткаченко Наталія 2
2
-
-
-
- Герман Іван
0
-
-
-
сх
- Грабовецький Павло 0
сх
сх
-
-
- Дейнеко Дмитро 0
-
-
сх
-
- Казначєєва Надія 0
сх
-
сх
-
- Коваль Сергій 0
-
сх
-
-
- Колесник Тарас 0
сх
-
-
-
- Маковецький Олександр
0
сх
-
-
-
- Марцінковський Роман
0
сх
-
-
-
- Медведченко Лоліта 0
-
-
сх
-
- Микулка Олександр 0
-
сх
-
-
- Панасенко Юрій
0
сх
-
-
-
- Паненко Андрій
0
-
-
-
сх
- Римчук Володимир 0
сх
-
-
-
- Романов Микола 0
сх
-
-
-
- Стенчук Тарас 0
-
сх
-
-
- Щербаков Володимир
0
-
-
-
сх








Клас N4 (перші водії)




Фінал
1 Горбань Валерій
380
-
100
80
200
2 Яковенко Юрій
170
-
50
сх
120
3 Кравченко Тарас
160
-
-
-
160
4
Салюк Олександр 140
-
40
100
-
5 Петренко Володимир 140
сх
80
60
сх
6 Кузьменко Антон 110
-
60
50
-
7
Фельдман Олександр 100
100
-
-
сх
8 Чаповський Ігор 80
80
-
-
-
9 Пушкар Віталій 60
60
-
-
-
10
Печеник Володимир 40
-
-
40
-
-
Ільницький Микола 0
-
сх
-
-
- Кочмар Юрій 0
-
сх
-
-
-
Шаповалов Назарій
0
сх
-
-
-








Клас N4 (другі водії)




Фінал
1 Леонов Євген
380
-
100
80
200
2 Горбік Олександр 260
100
-
-
160
3 Донской Борис
160
-
-
40
120
4
Черепін Павло 140
-
40
100
-
5 Яровенко Дмитро 140
сх
80
60
сх
6 Бережний Дмитро 110
-
60
50
-
7
Ніколаєв Андрій 80
80
-
-
-
8 Мішин Іван 60
60
-
-
-
9 Кононов Павло 50
-
50
сх
-
- Герман Іван
0
-
-
-
сх
- Коваль Сергій 0
-
сх
-
-
- Романов Микола 0
сх
-
-
-
- Стенчук Тарас 0
-
сх
-
-








У10 (перші водії)




Фінал
1 Чмих Микола
400
100
-
100
200
2 Бушуєв Юрій
160
-
-
-
160
3 Остапченко Іван 160
60
100
сх
-
4 Форощук Андрій
120
-
-
-
120
5 Малов Павло 110
50
-
60
сх
6 Євич Сергій
100
-
-
-
100
7 Козін Роман 90
40
-
50
-
8
Черкасов Олег
80
-
-
-
80
9 Зізак Андрій 80
сх
-
80
сх
10
Петрейко Ігор 80
-
80
-
-
11 Скок Сергій 80
80
-
-
-
12 Кобзєв Олексій
60
-
-
-
60
13 Серветник Михайло 60
-
60
-
-
14
Стародуб Іван 50
-
50
-
-
15 Наконечна Маріанна 40
-
40
-
-
16
Івко Анатолій 30
30
-
-
-
- Анісімов Михайло 0
сх
-
сх
-
- Грабовецький Ол-др 0
сх
сх
-
-








У10 (другі водії)




Фінал
1 Вільчинський Олександр
400
100
-
100
200
2 Халтуріна Ірина
160
-
-
-
160
3 Корзун Антон
120
-
-
-
120
4 Хорольський Артем 110
50
-
60
сх
5 Тіщенко Андрій
100
-
-
-
100
6 Гущін Віктор 100
-
100
сх
-
7 Вансович Сергій 90
40
-
50
-
8 Д'ячук Андрій
80
-
-
-
80
9 Сторчак Ігор 80
сх
-
80
сх
10 Лесько Тарас 80
-
80
-
-
11 Селіхов Сергій 80
80
-
-
-
12 Бєліков Максим
60
-
-
-
60
13 Суховський Сергій 60
-
60
-
-
14 Новінський Олександр 60
60
-
-
-
15 Лесько Роман 50
-
50
-
-
16 Гнаткевич Павло 40
-
40
-
-
17 Ткаченко Наталія 30
30
-
-
-
- Грабовецький Павло 0
сх
сх
-
-
- Казначєєва Надія 0
сх
-
сх
-








Командний залік




Фінал
1 ХАДО-Моторспорт
796
186
-
168
442
2 482||Rally 506,4
62,4
210
78
156
3 Черномор Ралли Тим
334
-
-
-
334
4 Elita Sport 219 219 -
-
-
5 KOSA Racing 155,8 -
-
155,8 -
6 Ruflex 51,6 51,6 -
-
-


Кубок України по ралі у класах N3, N2, N1, А7, А6, У12, У11, У9 серед перших та других водіїв не відбувся (проведено менше 4-х змагань)



Клас А7 (перші водії)




Фінал
- Лукомський Сергій
100
0/3
-
100
-
- Чекан Сергій
80
-
-
80
-
- Єрохін Вадим
60
-
-
60
-
- Роткевич Дмитро
- 0/1 -
-
-
- Тананевич Дмитро
- 0/2
-
- -
- Кондратенко Волод.
- - -
сх
-
- Медведченко Ол-др
-
-
-
сх
-
- Печеник Володимир
-
сх
-
-
-
- Трутнєв Сергій
-
-
сх
-
-








Клас А7 (другі водії)



Фінал
- Чижик Ігор
100
0/3
-
100
-
- Білоус Олександр
80
-
-
80
-
- Рощенко Андрій
60
-
-
60
-
- Макаров Олексій
- 0/1 -
-
-
- Федоренко Дмитро
- 0/2
-
- -
- Дейнеко Дмитро
- - -
сх
-
- Донской Борис
-
сх
-
-
-
- Медведченко Лоліта
-
-
-
сх
-
- Микулка Олександр
-
-
сх
-
-








Клас А6 (перші водії)



Фінал
- Трутнєв Вадим
-
-
0/1
-
-
- Роткевич Дмитро
-
-
0/2
-
-








Клас А6 (другі водії)



Фінал
- Данилишин Іван
-
-
0/1
-
-
- Макаров Олексій -
-
0/2
-
-








Клас У12 (перші водії)



Фінал
- Никитюк Микола
320
80
-
80
160
- Луценко Іван
200
-
-
-
200
- Кравченко Тарас
200
100
-
100
-
- Матягін Микола
120 - -
-
120
- Гальвес Олександр
60 -
-
60 -
- Ільницький Микола
60 60 -
-
-
- Преображенський Ол-др
50
-
-
50
-
- Гуров Олег
50
50
-
-
-
- Салюк Максим
40
-
-
40
-
- Касим Юрій
- - -
-
сх
- Копилець Павло
-
сх
-
-
-
- Коробейніков Сергій
-
-
-
-
сх
- Ніколаєнко Дмитро
-
сх
-
-
-
- Романенко Іван
-
сх
-
-
-








Клас У12 (другі водії)



Фінал
- Трубін Сергій
320
80
-
80
160
- Дерій Віктор
200
-
-
-
200
- Кузьмінов Юрій
200
100
-
100
-
- Мелашенко Євген
120 - -
-
120
- Жилін Артем
60 -
-
60 -
- Хорольський Андрій
60 60 -
-
-
- Семенець Сергій
50
-
-
50
-
- Єрємєєв Олександр
50
50
-
-
-
- Шевченко Андрій
40
-
-
40
-
- Борщенко Євген
- сх -
-
-
- Колесник Тарас
-
сх
-
-
-
- Панасенко Юрій
-
сх
-
-
-
- Паненко Андрій
-
-
-
-
сх
- Щербаков Володимир
-
-
-
-
сх








Клас У9 (перші водії)



Фінал
- Бєсєдін Станіслав
280
80
-
-
200
- Тананевич Дмитро
160
-
-
-
160
- Соустова Лада
120
-
-
-
120
- Лисаченко Олександр
100 сх -
-
100
- Кадученко Ярослав
100 100
-
- -
- Мешковський Андрій
80 - -
-
80
- Журавльов Ігор
60
-
-
-
60
- Кобзєв Олександр
60
60
-
-
-
- Креденцер Андрій
-
сх
-
-
-
- Мельник Андрій
- сх -
-
-








Клас У9 (другі водії)



Фінал
- Коцегубова Ольга
200
-
-
-
200
- Корся Володимир
160
-
-
-
160
- Соустова Аліна
120
-
-
-
120
- Понєдєльнік Володимир
100 - -
-
100
- Пищик Дмитро
100 100
-
- -
- Забережний Сергій
80 - -
-
80
- Донський Олександр
80
80
-
-
-
- Журавльова Віра
60
-
-
-
60
- Томах Ігор
60
60
-
-
-
- Маковецький Олександр
- сх -
-
-
- Марцінковський Роман
-
сх
-
-
-
- Римчук Володимир
- сх -
-
-


 
Кубок FAU з ралі
Змагання на 2017 рік
1 Чумацький шлях
05..07.05
2 Умань
09..11.06
3 Буковина
08..10.09
4 ХАДО DRC
16..17.09
5
Трембіта
07..08.10
6
Київ
21..22.10

Кубок Карпат
Змагання на 2017 рік
1 Зимові вершини
04..05.02
2
Львівський Стандарт
22..23.07
3
Ворота України
13..14.10
4
Галіція
15..16.10