Микст-Трек 2013: такого в Украине еще не было!

  Видели ли Вы на одной гоночной трассе одновременно и раллийную, и кольцевую, и автокроссовую технику? Рискнем предположить, что, скорее всего, нет! Теперь у Вас есть уникальная возможность не только это увидеть, но и сравнить мастерство спортсменов, представляющих столь разные дисциплины автомобильного спорта.

  Шановні панове!

  ГО «Автомотоклуб «Орли», організатор VI етапу Трофею ФАУ з ралі на серійних автомобілях «Ралі Боярський Вал 2013», змушений змінити дату проведення свого змагання з 23-24 листопада 2013р. на резервну дату 7-8 грудня 2013 р у зв'язку з несприятливими погодними умовами.

  Президент ГО «Автомотоклуб «Орли»

  Орловський Сергій Анатолійович

  Шановні панове!

  Комітет Ралі, вибачаючись за незручності, надає проект календаря ралійних змагань в Україні на 2014 рік, де на даний момент не вказано декілька назв, міст проведення та структур-організаторів. Всі ці уточнення буде передано в Дирекцію та Комісію Автомобільного Спорту одразу ж по досягненні фінальних домовленостей з організаторами.

  Шановні спортсмени!

  Організатор ІІІ Етапу Кубку Криму «Ралі «Алушта 2013» повідомляє про подовження терміну прийому заявок на участь у змаганнях. Реєстрацію заявок подовжено до 12:00 31.10.13р. Список попередніх заявок зі стартовими номерами буде опубліковано о 18:00 31.10.13р.

  Організатор

  ПОД ПАТРОНАТОМ

  СОВЕТА МИНИСТРОВ АР КРЫМ

  Предприятие «Черномор плюс» совместно с Автомобильным клубом «Крым» ФАУ, при поддержке Алуштинского городского Совета, Изобильненского, Лучистовского и Маломаякского поселковых советов представляют: 02-03 ноября 2013 года

  IІІ ЭТАП НАЦИОНАЛЬНОЙ СЕРИИ ПО РАЛЛИ «КУБОК КРЫМА 2013»

  клубное ралли на серийных автомобилях «Ралли «АЛУШТА 2013»

  Шановні панове!

  В зв’язку з непередбачуваними додатковими витратами на підготовку дистанції тестової ділянки, організатори вимушені підвищити розмір внеску за участь у тестовій ділянці з 500 грн. до 1000 грн.

  Для більшої зручності учасників організатори подовжують час проведення тестів:
  - початок ознайомлення з трасою тестової ділянки о 10:00 17 жовтня 2013 року;
  - проведення тестових заїздів з 11:00 до 19:00 17 жовтня 2013 року.

  Організатори ралі «Трембіта» вибачаються за невимушені незручності та нагадують, що участь у вищевказаних тестах не є обов’язовою для учасників змагань. Організатори також не будуть вимагати обов’язкової участі у тестах тих екіпажів, які подали попередні заявки на участь у тестовій ділянці.

  Оргкомітет


  Шановні панове!

  Організатором ралі «Трембіта» передбачено тестову ділянку, яка не є обов’язковою для учасників ралі. Тестова ділянка пройде в четвер, 17.10.2013 поблизу села Княже. Вартість участі для бажаючих – 500 грн. з одного екіпажу.

  Шановні панове!

  Просимо вважати скасованим шостий етап Національної серії змаганнь з ралі на серійних автомобілях «Трофей ФАУ», який мав відбутись 04-06 жовтня 2013 року, у зв’язку з погодними умовами. Трасу швидкісних ділянок повністю змито дощами, а прогноз на наступний тиждень не дозволяє сподіватись на відновлення стану дороги та більш сприятливу погоду для проведення змагання.

  Сторінка 1 із 3

  © 2021. Олег Петрищев