05.03.2018 - Заявки на участь в Чемпіонаті України з ралі 2018 року.

  Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
   


  Шановні панове!

  Зважаючи на потреби подальшої популяризації українського ралі, комітет ралі Автомобільної федерації України прийняв рішення про подання додаткової заявки для участі в Чемпіонаті України з ралі 2018 року (далі Чемпіонат). При цьому, процедура подання заявок на участь в окремому змаганні-етапі залишається без змін.

  Заявка на участь в Чемпіонаті подається від імені першого водія. При поданні заявки вказується бажаний постійний стартовий номер на весь Чемпіонат а також вказуються етапи, в яких планує стартувати водій. Заявка на участь в Чемпіонаті подається не пізніше ніж за 10 діб до першого старту водія в Чемпіонаті (починаючи з будь-якого етапу). Заявка на участь в Чемпіонаті не передбачає внесення інших внесків, крім тих, які будуть встановлені в додатковому регламенті змагання-етапу.

  Заявки на участь в Чемпіонаті подаються в електронному вигляді на адресу комітету ралі (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Бланк заявки додається.

  Присвоєння постійних стартових номерів буде відбуватися наступним чином.

  Перше присвоєння буде проведено 20 березня 2018 року з врахуванням тих заявок, які будуть подані не пізніше 19 березня 2018 року. При цьому, номери 1, 2 та 3 будуть присвоєні водіям, які посіли відповідні місця в абсолютному заліку в Чемпіонаті України з ралі 2017 року. Інші водії можуть вибирати будь-який номер від № 4 до №99. У випадку, коли декілька водіїв претендують на один номер, перевага буде у того водія, який посів краще місце в абсолютному заліку в Чемпіонаті України з ралі 2017 року.

  Після 20 березня 2018 року постійні стартові номери будуть надаватися по мірі надходження заявок, з числа тих, які на момент подачі заявки не будуть присвоєні іншим водіям.

  Звертаємо Вашу увагу на те, що водій не отримує заліку в Чемпіонаті України з ралі, якщо він стартував лише на одному етапі Чемпіонату.

  Список затвердженних номерів учасників можна знайти у наступній новині на нашому сайті.

  Комітет ралі Автомобільної федерації України.

  Скачати бланк заявки на участь в Чемпіонаті  © 2019 Комітет ралі. Автомобільна Федерація України. Офіційний сайт