Чемпіонат України
Змагання на 2018 рік
1 XVI ралі Галіція
04..06.05
2 Умань
09..10.06
3 Столиця
07..08.07
4 Чумацький шлях
08..09.09
5
Трембіта
05..07.10

Попередні заявки на ралі "Александров Ралі"

Станом на 13 серпня 2013 року зареєстровано 65 екіпажів та 13 команд

№ пп Ст. № Водій
Штурман Автомобіль


Клас 2

1 1
Салюк
Олександр (KAZ)
Червоненко
Євген (KAZ)
Ford Fiesta
S2000
2
3
Горбань Валерій Корся Володимир
Mini JCW RRC
3 10
Кікірєшко Олексій Ніколаєв Андрій Mini JCW RRC
4
11
Важеєвський Юхим Горбік Олександр Mitsubishi Lancer
5 12
Кілунін
Володимир (RUS)
Назіров Денис (RUS) Subaru Impreza
6

Філіппов
Микита (RUS)
Герасименко
Сергій (RUS)
Skoda
Fabia S2000







Клас 3

1 2
Чмих Микола Вільчинський Олександр Subaru Impreza
2
4
Пушкар Віталій Мішин Іван Mitsubishi Lancer
3 5
Кочмар Юрій Коваль Сергій Mitsubishi Lancer
4
7
Тагіров Дмитро (RUS) Тагіров Вадим (RUS) Mitsubishi Lancer
5 8
Брославський
Генадій (RUS)
Гендельман
Михайло (RUS)
Mitsubishi Lancer
6
15
Жигунов Андрій (RUS) Тер-Оганес'янц
Ігор (RUS)
Mitsubishi Lancer
7 16
Кузьменко Антон Кузьмінов Юрій Mitsubishi Lancer
8
17
Седих Максим (RUS) Огарко Костянтин (RUS) Mitsubishi Lancer
9 18
Радзівіл Дмитро Кононов Павло Subaru Impreza
10
19
Долот Олексій Щербаков Володимир Mitsubishi Lancer
11 20
Макогончук Володимир Небесний Андрій Subaru Impreza







Клас 5

1 21
Бєсєдін Станіслав
Донський Олександр
Ford Fiesta
2
22
Кондратенко
Володимир
Циро Дмитро (KAZ) Honda Civic
3 23
Суховенко
Євген (RUS)
Ларенс Сергій (RUS) Honda Civic
4
24
Самарін Микола (RUS) Стребков
Владислав (RUS)
Ford Fiesta
5 25
Прусс Станіслав Горшков Михайло ВАЗ 2112
6
26
Касім Юрій
ВАЗ 2112
7 27
Єрохін Вадим Хорольський Артем Honda Civic







Клас 6

1 28
Балакірєв
Дмитро (RUS)
Фьодоров
Ярослав (RUS)
Ford Fiesta
2
29
Петров Олексій (RUS) Верещагін Андрій (RUS) Ford Fiesta
3 30
Сайфудінов Олексій Пилипенко Олексій Suzuki Swift







Клас 9

1 32
Лініцький Тимур (RUS)
Рвачев
Олександр (RUS)
Ford Fiesta







Клас У4000

1 9
Трегубов
Григорій (RUS)
Яковченко Дмитро (RUS)
Mitsubishi Lancer
2
51
Соболев Микола Кравцова Тетяна Mitsubishi Lancer
3 52
Анісімов Михайло Анісімова Катерина Mitsubishi Lancer
4
53
Остапченко Іван Артьомов Віктор Mitsubishi Lancer
5 54
Фельдман Олександр
Subaru Impreza
6
55
Васіл'єв
Олександр (RUS)
Слаповська Алла (RUS) Subaru Impreza
7 56
Веприцький
Олексій (RUS)
Ігнатов Олексій (RUS) Subaru Impreza
8
57
Гєращєнко
Сергій (RUS)
Трошкін Георгій (RUS) Subaru Impreza
9 58
Палкін Павло (RUS) Дроздова
Станіслава (RUS)
Subaru Impreza
10
59
Кузнєцов Микола Євтєхов Віталій (RUS) Subaru Impreza
11 60
Ганджа Борис Потійко Сергій Mitsubishi Lancer
12
61
Гріщєнков Юрій (BLR) Ревяко Денис (BLR) Subaru Impreza
13 62
Фоменко Євген Корзун Антон Mitsubishi Lancer
14
63
Серветник Михайло Яхнич Сергій Mitsubishi Lancer
15
Никитюк Микола
Федоренко Дмитро
Subaru Impreza







Клас У3500

1 64
Кадученко Ярослав
Бабич Олена
Ford Fiesta
2
66
Семенчук Юрій (BLR) Мельниченко
Михайло (BLR)
Ford Fiesta
3 67
Копилець Павло Борщєнко Євген Seat Leon
4
68
Коробейніков Сергій Паненко Андрій ГАЗ 2410







Клас У2000

1 65
Тананевич Дмитро
ВАЗ 2112
2
69
Пухкалов Сергій (RUS) Нестеренко Сергій (RUS) ВАЗ 2108
3 70
Пінчук Вячеслав
Opel Kadett
4
71
Кобзєв Олександр Симакович Павло ВАЗ 2108
5 72
Головкін Андрій (RUS) Ловцов Дмитро (RUS) Ford Fiesta
6
73
Ніколаєнко Дмитро Панасенко Юрій Renault Clio
7 74
Чорней Михайло
Peugeot 206







Клас У1600

1 75
Скрипніков
Михайло (RUS)
Гречко Антон (RUS) Renault Sandero
2
76
Андрющєнко
Тимофей (RUS)
Башмаков
Олексій (RUS)
Honda Civic
3 77
Малов Павло Островський Олександр ВАЗ 2108
4
78
Кобзєв Олексій Бєліков Максим ВАЗ 1119
5 79
Юшков Олександр Чаплигін Олег Citroen Saxo
6
80
Лисий Вадим Деменко Михайло VW Polo







Клас У1400

1 81
Стрєльніков
Володимир
Стенчук ТарасВАЗ 2113
2
82
Костюков Сергій
Коршиков Євген
ВАЗ 2108
3 83
Бондарев Денис
Маслінніков Віталій
ЗАЗ 1102
4
84
Біченко Олександр
Бойченко Валентина
ВАЗ 2108
5 85
Медведченко Ол-др Медведченко Лоліта ЗАЗ 1102







Команди



77 rally team




Astana European
Rally Team (KAZ)




ATS Rally Team



Avtodel Racing Team




Elita Sport




FreeDRIVE
Racing Team (RUS)




Junior Way Team



Mentos Ascania Racing



Neiksans
Rally Sport (LAT)




Odessa Rally Team



Ultimate Rally Team



Virtus Racing




ХАДО-Моторспорт


Заявки на участь у тестовій ділянці

№ пп Ст. № Водій
Штурман Автомобіль
1
9
Трегубов
Григорій (RUS)
Яковченко Дмитро (RUS) Mitsubishi Lancer
2
11
Важеєвський Юхим
Горбік Олександр
Mitsubishi Lancer
3
12
Кілунін
Володимир (RUS)
Назіров Денис (RUS) Subaru Impreza
4
16
Кузьменко Антон Кузьмінов Юрій Mitsubishi Lancer
5
20
Макогончук Володимир
Небесний Андрій
Subaru Impreza
6
27
Єрохін Вадим Хорольський Артем Honda Civic
7
51
Соболев Микола Кравцова Тетяна Mitsubishi Lancer
8
52
Анісімов Михайло Анісімова Катерина Mitsubishi Lancer
9
59
Кузнєцов Микола Євтєхов Віталій (RUS) Subaru Impreza
10 75
Скрипніков
Михайло (RUS)
Гречко Антон (RUS) Renault Sandero
11
76
Андрющєнко
Тимофей (RUS)
Башмаков
Олексій (RUS)
Honda Civic
12 77
Малов Павло Островський Олександр ВАЗ 2108
13
80
Лисий Вадим Деменко Михайло VW Polo


Renault Sandero
 
Кубок Карпат
Змагання на 2018 рік
1 Зимові вершини
10..11.02
2
Галіція
04..05.05
3
Львівський стандарт
06.05
4
четвертий етап
22..23.09